Arabic English German Russian Turkish

facebook  
twitter  
googleplus  
linkedin.png  
youtube  
skype  
rss  
rss

TIBBİ ATIK KUTUSU

Kesici delici ve enfekte atıklar için özel tasarlanmış tıbbi atık kutusu imal ediyoruz
April 07, 2016 13:59

TIBBİ ATIK KUTUSU

Kesici delici ve enfekteTıbbi Atık Kutusu

 

               Sağlık çalışanlarında en çok yaralanma Enfeksiyon bulaşmış aletlerle olmaktadır. Bunların birçoğunun önüne geçmek için delici ve kesici  enfekte olmuş atıklar tek kullanımlık Tıbbi Atık Kutusu içinde toplanmalı. Bu kutular servis içinde uygun ve kolay ulaşılabilir olmalıdır. Atıklar imha edilecekleri yere bu şekilde nakledilmelidir.
 
1,3 Litre Tıbbi Atık Kutusu     2 Litre Tıbbi Atık Kutusu

Her Kullanım Alanına Uygun Boy ve Ebatta Tıbbi Atık Kutusu Mevcuttur

              Yaralanmaları önlemek için disposible iğneler kullanıldıktan sonra plastik kılıflar tekrar takılmamalı, iğneler enjektörden çıkartılmamalı, eğilip bükülmemelidirler. Kullanılan enjektör iğnelerinin kullanım sonrasında atılmaları en iyi yöntemdir. Kesici ve delici atıklar bunlar için yapılmış mukavemetli tek kullanımlık kilitli tıbbi atık kutularında toplanması ve böylece nakledilmesi önem arz etmektedir.
 
 
1,3 Litrelik Tıbbi Atık Kutusu     5 Litrelik Tıbbi Atık Kutusu
 
               Çeşitli zararlı mikrop ya da zehirli kimyasallar içeren atıklar adi atıkla karıştırılmamalıdır. Aksi takdirde oluşan karışım temas eden herkes için tehdit haline gelir. Bu atıklar tıbbi atık kutusu aracılığı ile toplanması en doğru yöntemdir.
 
10 Litrelik Tıbbi Atık Kutusu20 Litrelik Tıbbi Atık Kutusu
 
               Firmamız yaptığı işin öneminin ve sorumluluğunun gereği uygun hammadde yeterli kutu mukavemeti ve işlevselliği gibi konulardaki araştırma ve çalışmaları sonucunda imalatını yapmakta olduğu tıbbi atık kutularını sizlerin hizmetine sunmuştur.
 

 


Arabic English German Russian Turkish

facebook   twitter   googleplus   linkedin.png   youtube   skype   rss   rss

 

Copyright © 2013 cozumkalip. All rights reserved